Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a hasam alja...

Mitől fájhat a hasam alja ennyire?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj mind két oldalon a hasam alja .. mintha egy követ cipelnék alul ... ha behuzom a hasam ilyen nyomó érzésem van .. sokat járok pisilni is ..olyan mintha a bal vesém is fájna picit ! Menses előtt vagyok ettől lehet ? Vagy esetleg más probléma lehet ? Arra is gondolok h a belem mert mikor wcre kell mennem akkor is görcsölök...Sajnos külföldön dolgoztam és nincs tb-m itthon a héten intéztetem majd de addig is nem tudok hova menni:( előre is köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 5. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt mintha én írtam volna, minden stimmel. viszont mikor otthon voltam, akkor is volt ilyen gondom, és ez sajnos felfázás. igyál cickafark teát! az jó rá, ameddig nem jutsz orvoshoz! de ha lehetőséged lesz rá, mindenképp menj nőgyógyászhoz!
2017. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fel fázás lenne ? Kajak olyan mintha egy nagy követ cipelnék a hasam aljában :( lehet a tozegafonya kapszula is jót tenne akkor ...
2017. febr. 5. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:

A tüneteid alapján én is felfázásra vagy húgyúti fertőzésre gondolok. Nagyon jól öltözz fel, cickafark teát igyál és kamillás meleg ülőfürdőt vegyél, amíg nem jutsz el orvoshoz.

Jobbulást neked!

2017. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem egész nap olyan mintha pisilnek kellene, minden lépésnél, sokszor napközbe is fáj a hasam, ha megfeszítem a hasam ugyan úgy fáj.
2017. febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sjnos nem tudtam a tb-t el intézni de ez egyre rosszabb ... alig bírok néha menni is olyan szinten fáj... és félek h ez nem egy fel fázás hanem valami sokkal rosszabb:( mintha egy nagy daganat lenne ott a hasam aljában ...
2017. febr. 11. 23:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Petefészekdaganat volt ami a tüneteket okozta nálam :(
2017. máj. 5. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!