Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen biztos tünetei vannak...

Milyen biztos tünetei vannak az agydaganatnak?

Figyelt kérdés
Néha megszédülök kicsit, és többet is pislogok mint máskor. Egyáltalán 13 évesen mennyire gyakori ez? A hipochondria jeleit is észlelem néha, pl. egy egyszerű nyakfájás miatt is arra gondolok, mi lesz a családommal, ha meghalok. Gyakran addig jár az agyam, hogy már aludni sem tudok. Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak? Bocsi, hogy kicsit eltértem a kérdéstől de eléggé aggasztanak ezek.

2017. febr. 9. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Sokszor egy CT vizsgálattal sem lehet 100%-ra megmondani, hogy tumorról van-e szó. Csupán tünetek alapján semmi sem biztos.

Egyébként 13 évesen is előfordul az agytumor, ahogy 1-2 éveseknél is. A rák nem válogat, nem nézi hány éves vagy.

2017. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam hogy a hormonok miatt is lehetséges. Ez igaz?
2017. febr. 9. 21:16
 3/9 anonim válasza:
Fejfájás,sokszor,vízszintes helyzetbe erősődhet.Nem múlik el fájdalom gyógyszerektől sem.Reggelente hirtelen fellépő hányás.Egyensúlyvesztés.Beszéd,hallás és látás nehézségek.Perifériás látás csökkenése.Végtagok zsibbadása.Memória romlása.
2017. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A fejem néha,néha fáj, de nem jellemző, azonban párszor erősebb is. Néhány másodpercig tart csak, így nem jutok el addig hogy fájdalomcsillapítót vegyek be. A szemeim elég fáradtak mostanában és beszédülök párszor. Lehet, hogy a szemeimmel van a baj? Vérvétellel mit tudnak megmondani?
2017. febr. 11. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Szédülést alacsony vérnyomás, cukor problémák, fáradtság, vérszegénység is okozhat.

Kísérletezz - plusz. Előirányzod, h egy nap megiszol legalább 1,5 liter vizet, és ha továbbra is fennáll a tünet, elmész a körzetihez, és kérsz vérvizsgálatra beutalót, a tünetekkel indokolva.

Nem lesz komoly oka, nyugi. Biztos vagyok benne, hogy valami szokásodon kell csak változtatni...


Agydaganatot jelezhet fülcsenges, erős fejfájás, de valakinek nincs tünete.

Azért nem olyan gyakori betegség, h felned kelljen 13 évesen főleg nem :)

2017. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A tünetek nem mindennaposak, inkább hullámvölgy-szerűek, pár napig tartanak aztán egy időre elmúlnak. De valamennyire megnyugodtam, köszönöm! :)
2017. febr. 12. 16:49
 7/9 anonim válasza:
Na lett valami azóta?Voltál orvosnál?
2017. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, teljes vérkép alapján kiderült hogy vashiányos vagyok amire szirupot kaptam :) köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 15. 13:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök a jó hírnek!Amúgy sincsen olyan,hogy biztos tünetei egy bizonyos betegségnek!Minden embernél másként mutatkoznak meg a tünetek!Szörnyű,hogy ennyi idősen ilyen betegségek után kutatsz!Ne tedd magad tönkre,kérlek ne keresd betegségek tüneteit a neten,hidd el többet ártasz vele,mint amit használ!
2017. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!