Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrviszketés - mitől lehet?

Bőrviszketés - mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 4 napban folyamatosan viszket az egész testem. Kiütések nincsenek, csak miután megvakarom bevörösödik. Az hittem elmúlik egy idő után, de a nap minden szakaszában előjön és mindig más testrészen viszketek. A jövő hét folyamán elmegyek orvoshoz, de már megőrjít, hogy nem tudom mitől lehet. :(
2017. febr. 16. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Száraz a bőröd. Használj testápolót, igyál sok folyadékot.Cseréld le a tusfürdődet, használj helyette gyógyszertárban kapható fürdőkrémet.
2017. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamire allergiás vagy. Amíg elmész kivizsgáltatni, kérj a patikában valamilyen antihisztamint. Nálam bevált a Fenistil cseppek, mert ditiadent tartalmaz. De csak vényre kapható.
2017. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Esetleg egy labort is csináltathatsz,a vércukor miatt. Nekem is viszketett a bőröm, pár napja csináltattam teljes labort, de szerencsére 4,8-as lett az éhgyomri cukrom.

Nem mondom biztosra, hogy emiatt lenne, de már csak azért is érdemes, hogy megnyugodj.

Én azóta nyugodt vagyok. :) :)

2021. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!