Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gondot okozhat, ha...

Milyen gondot okozhat, ha normaflore-t szedtem aranyérre?

Figyelt kérdés
Nos a probléma úgy kezdődött, hogy aranyerem lett felírt a doki rá kúpot és kenőcsöt, de nem igazán akart elmúlni, most pedig mind a 3 aranyerem meg van nagyobbodva (így mondták, hogy mind a 3 aranyér). Elkezdtem hashajtót szedni, mert így ment a székletürítés, aztán mikor még egyszer elmentem a doktorhoz, hogy valamit kezdjünk az aranyerekkel, mert nem akarom életem végéig a hashajtókat szedni. Mondta, hogy álljak le a hashajtóval, mert gyulladást okoz. Most abbahagytam a hashajtót. Most pedig ittam normaflore-t kb 3 napon keresztül, most pedig kis bogyós nyálkás lett tőle a székeltem 2 napja, nos az a fő kérdés, hogy el fog múlni a normaflore hatása? Vagy mit lehet kezdeni ezzel a fajta nyálkás, bogyós, kemény széklettel?

2017. febr. 16. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A normaflore csak probiotikum... az emeszteshez szukseges jotekony bakteriumkultura van benne. Ez inkabb a hashajtok utohatasa.
2017. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem okozhat semmilyen gondot
2017. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahan, tehát ez a nyálkás széklet a hashajtók utóhatása, és ez mikor fog majd abbamaradni, ez a golyószerű székletürítés? Mert az aranyeret meg kell majd műteni azt mondta a doki!
2017. febr. 16. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyalkha a hashajtok okozta gyulladas miatt van, a szekleted meg azert ilyen, mert helytelen a taplalkozasod es/vagy nagyon keveset iszol. Napi 3l vizet meg kell inni,.hasfogo hatasu kajakat mellozni, sok rpstosat enni napi 5x (zoldseg, gyumolcs)
2017. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!