Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszatérő erősen görcsölő...

Hajnal99 kérdése:

Visszatérő erősen görcsölő hasfájás?

Figyelt kérdés
Kb minden 2. hónapban visszatérő hasfájásom van. Ami reggel vagy akár délután kezdődik bármikor előjön. És az napra kivagyok lőve. Hányinger, iszonyatos görcs, korog a hasam is. Meleg vizes palack-al utolsó alkalommal sikerült elmulasztani. Hányingert csillapítja a víz ivás. Ma még nem ettem semmit, reggel úgy keltem hogy csikar a hasam és most is fáj. Egyszer voltam vele korházban de ott annyit vártunk az orvosra hogy addig el is múlt... Egy idő után el szokott menni, de van amikor 2 óra vagy 30p -be telik, és van amikor egész nap van. Akkor még az ágyból felkelés is nehézkes. Eléggé idegeskedős féle vagyok. Lehet amiatt? Vagy ez már komolyabb probléma?

2017. febr. 17. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, hogy pontosan hol fáj, milyen jelleggel? Éles fájdalom, vagy maró, vagy görcsös? Éhgyomorra is jelentkezik, vagy pl.elég egy kávé, vagy bizonyos ételek után?
2017. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kapcsolódik valamihez? Menstruációhoz? Étkezéshez? Stresszhelyzethez?

Nőgyógyásznál jártál mostanában? Vannak olyan ciszták, és egyéb problémák, amik erős görcsöket okoznak és nem csak menstruáció során.

De bármi lehet. Normálisan ki kéne vizsgálni.

2017. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából a has terjedelmében fáj de inkább közép és lenti részen. Van egy alap görcs és sok kicsi "hullám" ami a legrosszabb. Éhgyomorra és erős fűszeres ételre vagy egy gyenge kávé után is jelentkezik amit alapból se bírok.

Köszi a gyors reagálást.

2017. febr. 17. 10:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat azt nem írtam hogy 17/F :)
2017. febr. 17. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána az epegörcsnek, akár az is lehet ennyiből (vagy bármi más, el kellene menni egy belgyógy+nőgyógy kivizsgálásra).
2017. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor nődokihoz ne menj. :)
2017. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt-e bármilyen vizsgálatod ( vérkép, vizelet, gyomortükrözés)?
2017. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi mindenki,mindenképp.. mert ez hosszútávon megőrít. :|
2017. febr. 17. 11:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, még semmi ilyesféle nemvolt. Asztmás voltam ami mostanra nagyon eltűnt és utoljára 4-5 éve voltam bármilyen komolyabb vizsgálaton.
2017. febr. 17. 11:03
 10/10 anonim ***** válasza:
írtam privit.
2017. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!