Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 13 éves vagyok és egy kemély...

13 éves vagyok és egy kemély elég nagy csomó van a mellemben. Ez lehet mellrák? Vagy mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Elég kicsi korom ót ott van már de folyton csak nő és nő. Elmennyek orvoshoz vagy ez ilyan korbam normáli?
2017. febr. 17. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 éve van a melleimben csomó. Néha volt hogy megszűnt pár napra az egyik, de általában ott van. Ebben a korban normális. A sok hormon miatt van, pár év múlva majd elmúlik, ha kevesebb lesz a hormonod.


15/f

2017. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem árt megnézetni, különben folyton ezen fog járni az eszed, egyébként nagy eséllyel nincs baja
2017. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ártani nem árt ha elmész egy doktorhoz. Nehogy komolyabb legyen. De általában ez a kamaszodással jár.
2017. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is vannak kisebb-nagyobb csomók a melleimben. Voltam orvosnál, ultrahangon és azt mondták hogy semmi komolyabb és azok még elég sokáig ott lesznek
2017. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van,ahogy az első válaszoló írta. Ezek a mirigyek,amik ilyenkor a hormonok hatására megduzzadnak, és ahogy nő a melled egyre nagyobbodnak. Nyugi, NINCS MELLRÁKOD! Ez mindenkinek ilyen kamaszkorban.
2017. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nikolett válasza:
Én nekem mind2 mellem fáj mát kb 1 éve!12 éves lány vagyok és kis csomokat érzek benne amik fájnak!Ugye nem mellrák?
2022. febr. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!