Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy gyulladásra...

Pajzsmirigy gyulladásra normoxil 1x1?

Figyelt kérdés
Ez a gyógyszer tényleg használ a pajzsmirigy gyulladásra? Félévig szednem kell utána megint vér vizsgálat lesz majd. Valaki szedet ilyen gyógyszert?

2017. febr. 19. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi a tsh-d,t3 t4,anti tpo?
2017. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Anti-tpo : 419,90

Tsh: 2,930

2017. febr. 19. 14:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Anti tpo valoban magas.

Ha a refi ertek a tsh-nal 2.5ig normalis abban a laborban ahol vegeztek neked,akkor szubklinikus alulmukodesed van gyulladassal.

En ugyan hashimotos vagyok,a tsh-m mar hormonnal rendben, viszont a gyulladas soha nem fog megszunni,pedig joval alacsonyabb mint neked,de e melle kell szednem magas dozisban D vitamint (napi 6000Ne,szelent napi 200mikrogr,kozonseges galajteat napi 1csesze.)


Ezt a 3at nyugodt szivvel ajanlom neked is,normoxilhoz sajnos nem tudok hozzaszolni,de a 3 amit emlitettem lejjebb fogja vinni a gyulladast (anti tpo-t).

2017. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Plusz ha birod,akkor glutenmentes etkezes is segithet.Eleg maceras de nagyon sokunknak bevalik.
2017. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!! Kipróbálom akkor amiket ajánlottál!
2017. febr. 20. 06:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, így gyermeket lehet válalni és nem lesz baja tőle vagy mondjak le a babáról???
2017. febr. 20. 07:04
 7/10 anonim ***** válasza:

TSH-nak ahhoz alacsonyabbnak kell lennie, 1 körül és tervezéskor és korán menni kell soron kívül endokrinológushoz mert gyakran nézik.


A gyulladásra az igazi megoldás: szelén, D-vitamin nagy dózisban és glutén és tejmentes étkezés, plusz jód és szója kiiktatása is.

2017. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En is tsh 1 koruli ertekrol tudok babahoz,plusz (nekem)valoszinuleg folyamatosan figyelni es potolni fogjak a hormont.Mindenesetre babatervezeskor celszeru egy endokrinos nodokival konzultalnod hogy egyszerre tudja a ketto dolgot kontrollalni.
2017. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 21. 16:44
 10/10 anonim válasza:
Ez nem az én kérdésem volt, de a 3-as válaszadótól mégis szeretném megkérdezni, azt, hogy ha a pajzsmirigy már nem működik, mert elsorvadt a sok évtizednyi gyulladástól, akkor is használ a D vitamin és a szelén? A gyulladás most is fennáll nálam? Az ATPO nekem 600 felett van, és az orvosom azt mondta, hogy ez már lejjebb nem fog menni.
2017. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!