Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent a sok fehérje a...

Mit jelent a sok fehérje a vizeletben?

Figyelt kérdés
10 napja nem jön meg viszont ma elküldtek laborba mert sok fehérjét tartalmaz a vizeletem. Van köze egymáshoz? Orvostól megkérdezem persze de kiváncsi vagyok addig is
2017. febr. 20. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyulladást
2017. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogyan kezelik?
2017. febr. 20. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
A menstruációdnak nincs köze hozzá, viszont normális, hogy elküldtek a laborba mert ha sok a fehérje a vizeletedben az utalhat valamilyen gyulladásra, fertőzésre, vese problémára, cukorbetegségre, vagy vérnyomás problémákra is. Szóval biztonságképp megnézik, ez nem azt jelenti, hogy baj van, ne ijedj meg, csak jobb kizárni az ilyesmit.
2017. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! viszont azt hallottam, hogy a felfázástól késhet de lehet nem igaz. (elfelejtettem írni, hogy fel vagyok fázva)
2017. febr. 20. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Késni bármitől késhet igazából, megfázástól, felfázástól, vagy ha valamilyen gyógyszert szedsz attól is, sőt még frontérzékenyeknél az időjárástól is. Terhesség ki van zárva?
2017. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen kivan zárva. mégegyszer köszönöm szépen a válaszodat. Megnyugodtam 😊
2017. febr. 20. 11:49
 7/7 A kérdező kommentje:
*ki van
2017. febr. 20. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!