Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lázas, de nem izzad! Mi lehet...

Lázas, de nem izzad! Mi lehet ennek az oka? Hogyan indulhatna el az izzadás?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy alapvetően nem izzadós. Én sem vagyok, de attól, hogy izzad nem lesz jobb semmi, hűtőfürdőt utdok javasolni ha nem akar gyógyszert.
2017. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Ő pont izzadós!
2017. febr. 24. 13:26
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval ő izzadós típus, de a tegnapelőtti és tegnapi lázakor nem indult el nála az izzadás.


Használtuk a szokásos "házi" lázcsillapítási módszereket, amik le szokták vinni a hőmérsékletét. (Citrom illóolaj bokára, fűzfakéreg tea belsőleg, hideg vizes borogatás csuklókra.) A hőmérséklete kordában volt tartva.


Azt akarta, hogy ne nyomjuk el és le teljesen a lázat, hogy dolgozzon a szervezete a baktériumok vagy vírusok ellen, mivel azonban nem indult el az izzadás, így már nem lehetett ezt tovább csinálni.


Aki még bármikor idetéved ehhez a kérdéshez és bármi sejtése van arról, hogy mi történhetett, kérem, írjon!


Valami a só-, vízháztartás zavar? A feje is nagyon fájt.

2017. febr. 25. 12:24
 4/6 béres napsugár válasza:
Ha nagyon faj a feje akkor az is lehet hogy nem ivott elég folyadékot de nem szabad hideg vízbe bele ültetni csak langyosba de azt is csak akkor ha 40 fokos a laza !! Az szerintem csak akkor kezdődik az izzadás amikor mar kezd a szervezete küzdeni a betegség ellen es akkor nem szabad hogy ki takarozon mert akkor meg jobban meg fázzik ha nem marad takaró alat!!
2017. febr. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

39 volt a láza.

Lehet, hogy nem ivott elég folyadékot.

De szerintem végül egyéb kivizsgálásra is kéne mennie, mert volt egy másik tünet, ami nagyon durva volt.


Plusz fájdalomcsillapítót szedett, de még akkor sem múlt el a fejfájás.

Máskor nem szokott szedni fájdalom- és lázcsillapítót, de most nagyon rosszul volt.

2017. febr. 27. 12:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első két napban használtuk a szokásos házi módszereket, de annyira fájt a feje, hogy megkért, menjek el a patikába fájdalomcsillapítóért.
2017. febr. 27. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!