Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj az alsóhasam napok...

Nagyon fáj az alsóhasam napok óta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
NAgyon fáj az alsó hasam napok óta és egyszer volt is hogy annyira elkezdett fájni az iskolában szünetben hogy már lefeküdtem a földre (pont wc-után) és csak becsöngetés után tudtam felkelni.Görcsöl az egész hasam is de nem mindig.. Van amikor erősödik van amikor enyhül a fájdalom. Szerintetek ez milyen betegség?

2017. febr. 26. 13:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Hirtelen kezd el fájni de akkor annyira hogy felegyenesedni csak nagyon nehezen tudok!És az étvágyam is elment sokszor.
2017. febr. 26. 13:12
 2/5 papagenou ***** válasza:
korod, nemed? orvoshoz mentél már?
2017. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vakbél gyulladás?
2017. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehetséges,hogy felfáztál próbáld meg melegen tartani a hasad a suliban is tegyél rá egy pulcsit vagy sálat és esténkét forró vízben fürödj meg ha nem múlik el esetleg fájdalomcsillapítót vegyél be de menj el orvoshoz az a legtisztább! :)
2017. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 15 évesnél fiatalabb. (nem akarok pontos adatot mondani) És orvos hoz holnap fogunk menni.
2017. febr. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!