Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel tudnám megfogni a hasam?

Mivel tudnám megfogni a hasam?

Figyelt kérdés
Már egy hete megy,ma már jobb volt,viszont most úgy néz ki kezdődik megint.Nem tudom mit tegyek,az orvos szumetrolint,és lopediumot írt és azt mondta diétázzak,de hiába,máskor három nap alatt túl voltam rajta.A válaszokat köszönöm.

2017. márc. 2. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak száraz dolgokat egyel(keksz) egyebkent túró,sajt,rizs ,krumpli is megfogja. Nalam a repa almával tuti hasfogo. De ez mindenkinel mas lehet
2017. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kakao is szorulast okoz
2017. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Normaflore-t próbáld meg. 1 hétig tartó hasmenés és antibiotikum mellé jó lenne. Rendbe teszi a bélbolyhokat, amik most elég vacak állapotban lehetnek.

Tejtermékeket, szénsavas dolgokat kerüld el.

2017. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Nekem 3 hónapig ment a hasam, végül a háziorvosom elküldött széklettenyésztésre. Találtak is benne valamit (vírus vagy baktérium, ilyesmi), kaptam rá célzottan gyógyszert és kb. 1 hét alatt rendeződött. Szerintem neked is jó volna egy ilyen vizsgálat!
2017. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valaki írta a kakaót: hát, a tej meg hashajtó lehet, szóval inkább kanállal egyed. :)

Amúgy a Normaflore, széntabletta és a rostos, szilárd ételek is jók! Otthonra meg nem ártana egy alapos WC ülőke és kád takarítás... ;-)

2017. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kakaó! Abból is az a holland keserű kakaó inkább! :)
2017. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!