Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert felek ennyire az agyhart...

Miert felek ennyire az agyhartyagyulladastol?

Figyelt kérdés
Kezdjuk ott hogy panikbeteg es hipochonder vagyok. Nagyon felek az agyhartyagyulladastol es ha mar egy kicsit faj a torkom vagy a fejem akkor attol rettegek h elkaptam. Mar az orvos is csak nevet rajtam amikor meglat a rendeloben mert tenyleg minden hulyesegert elmegyek hozza. Amugy egy honapja megkaptam a C tipusu agyhartyagyulladas elleni oltast es par het mulva megkapom a B tipusut is. Nem jarok bulizni/sok ember koze konkretan csak iskolaba jarok, alszom rendesen, szedek vitaminokat, egeszsegesen etkezem es sportol. Tehat egeszseges immurendszerem van. Szerintetek is gaz hogy ennyire felek tole?

2017. márc. 2. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehogy így járj!

[link]

2017. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az agyhártyagyulladás nagyon nagyon ritka itt, Európában. Nem kell félned, évente néha előfordul egy-egy eset, amit felkap a média, de ettől még ezek mind sporadikus esetek. A szubszaharai régióban van endémiás meningitis, szóval oda akkor inkább ne menj.
2017. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!