Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menyire igaz az hogy minden...

Menyire igaz az hogy minden meleg Pedofil?

Figyelt kérdés
Egyszer halottam hogy valaki ezt mondja és azota ezen gondolkozom hogy ez igaz vagy nem igaz ? ez tényleg igy van ?

2017. márc. 4. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy,vannak meleg pedofilok meg hetero pedofilok is. Nincs összefüggésben a pedofilsággal. Ha megnézed sok pedofilnak aki kisfiúkkal csinálja barátnője/felesége van tehát nem is melegek csak undorító módon a fejletlen gyermeknek izgatják őket.
2017. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
ANnyira mint hogy minden heteró az. :D
2017. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire sem igaz.
2017. márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Csak az a meleg Pedofil, amelyiknek ez a neve :) (p <-> P). Ettől függetlenül pedofil még lehet bármelyik, de nem valószinű, hogy sokkal nagyobb lenne a pedofilok aránya a melegek közt, mint a heterok közt.
2017. márc. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Béla211 ***** válasza:
Ez hülyeség ezzel az idióta sztereotípiával én is találkoztam. Meleg vagyok de soha az életben nem érdekeltek a gyerekek ezt igen is kikérem magamnak.És a legtöbb meleg így van vele nagyon kis részük pedofil. Ja és szám szerüleg biztos lehetsz ,hogy több heteró pedofil mint amennyi meleg az.
2017. márc. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%
Egyáltalán nem igaz, a legtöbb dolog ami a melegekről tévhit azt a homofóbok meg a heterok terjesztik. Azt hiszik az emberek hogy valaki az identitása miatt lesz az aki, pedig az alap viselkedése, a mentalitása alapján kell az embereket megismernünk. Az ha valaki pedofil nem az identitása miatt van, hanem mert ilyen és kész. Szerintem több hetero pedofil van mint meleg pedofil.
2017. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ugyan annyira mint az, hogy minden hetero pedofil..ennyi, vezesd le
2017. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!