Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fél éve enyhén piros egybefügg...

Fél éve enyhén piros egybefüggő foltok jelentek meg az arcomon. Kicsit viszketett is, mindíg is érzékeny volt a bőröm, azt gondoltam valamiféle allergia, talán rossz nem megfelelő krémet használok, ezért elmentem bőrgyógyászhoz. (sztk) Többi lent?

Figyelt kérdés
Közölte,hogy Rosaceám van,de mindezt úgy hogy meg sem vizsgált,ő ült ott a gépe előtt, én meg karnyújtásnyira egy széken.Felírt háromféle krémet,plusz egy gyulladáscsökkentő gyógyszert.A rosacea azért egy életen át tartó bőrbetegség, amit csak kezelni lehet,nem kellett volna ennek a megállapításához közelebbről is megvizsgálnia?Elhiszem,hogy sztk de azért mégis hiányoltam a rendes vizsgálatot.Ránézésre megállapítják ,hogy ez rosacea?

2017. márc. 8. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna. A rosecea néhány centiről és 1 méterről is ugyanúgy diagnosztizálható. Annyit lenne érdemes mgetenni,hogy mikroszkóp alatt megnézni a bőrmintát,hogy nem Demodex okozza-e. Erre viszont az egyszerű bőrgyógyászatokon nincsen lehetőség, TB alapra a bőrklinikán viszont igen. Oda kérhetsz egy beutalót.
2017. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!