Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történhetett? Miért fáj a...

Mi történhetett? Miért fáj a fejem?

Figyelt kérdés

2 napja történt az eset: én épp álltam; láttam, hogy a kutyám el akar esni és rettentő gyorsasággal hajoltam le hozzá hogy elkapjam. Akkor rögtön nagyon megfájdult a fejem. Úgy valahogy belülről. 5-10 percig nagyon fájt. Nem szédültem, és a látásommal se volt gond. Azóta is kissé fáj a fejem, főleg ha mozgatom, leginkább a homloklebeny tájékán. Belülről. Más tünetem nincs, se szédülés, se fáradtság, semmi. Én arra gondoltam, hogy lehet hogy kaptam egy enyhébb agyrázkódást. (Ilyen gyorsan még tényleg sosem hajoltam le.) Apukám ragaszkodik hozzá hogy méressek magamnak vérnyomást, mert abból majd kiderül hogy van-e nagy baj. De szerintem ha a vérnyomásommal lenne gond akkor annak más tünete is lenne. Így azt hiába mérjük. Tapasztalt valaki már ilyesmit? A fejfájásom csak azóta az incidens óta van, kb. 3 napja. Csak nagyon enyhén fáj egyébként, tehát abszolút nem zavaró. Ha forgatom a fejem, akkor fáj csak kicsit jobban, meg beszédkor. Ha viszont hátra hajtom a fejem akkor eléggé elkezd fájni. Elképzelhető hogy tényleg valami nagy baj van? De akkor már súlyosabb tüneteim lennének, nem?

Külföldön vagyok és nem látnak el ingyen sajnos.

20/L



2017. márc. 9. 22:39
 1/1 anonim válasza:
Velem is történt már ilyesmi majdnem ugyanaz volt mint nálad. De nekem 2 nap alatt elmúlt. Szerintem inkább szánj a kivizsgálálásra némi pénzt nehogy komolyabb bajod legyen mert az sokkal többe kerül.
2017. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!