Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez agyhartyagyulla...

Szerintetek ez agyhartyagyulladas? (reszletek lent)

Figyelt kérdés

5 napja megfigyeltem magamon pici piros pottyoket a boromon(szabad szemmel alig lathato). Lehet hogy eddig is rajtam voltak de ugye nem nagyon figyeltem oket. Nincs lazam, nem faj a fejem es betegnek se vagyok beteg. Igazsag szerint semmi jele nincs annak hogy en betek lennek. Amugy nagyon erzekeny a borom es apukamon is lattam hasonlo piros pottyoket. Egy hete voltam orvosnal(akkor mas borbeverzesekeg mutattam) es o azt mondta hogy nem kell felnem az agyhartyagyulladastol foleg hogy be vagyok ellene oltva.

Szerintetek is alaptalan a felelmem?



2017. márc. 12. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha be vagy ellene oltva, akkor mitől félsz?

Pár piros pötty és az agyhártyagyulladás közt nem tudom, hogy húztál párhuzamot. Inkább hipochonder vagy. Ne képzelj be magadnak ilyeneket. Én is érzékeny bőrű vagyok, mindentől kiütéses, meg foltos leszek, ez elég gyakori ebben az esetben. Az oltás mellett pedig semmi okod aggodalomra.

2017. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis mi köze a pöttyöknek az agyhártyagyulladáshoz? Most hasraütöttél és írtál egy betegséget?
2017. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az utobbi napokban elkezdtem figyelni a boromet es akkor lattam meg ezeket a pici piros pottyoket…es hat olvastam az interneten hogy az agyhartyagyulladas egyik tunete a kiutes.

Elmennek orvoshoz de ki fog nevetni...:/

2017. márc. 12. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek mennél orvoshoz? Be vagy oltva! Nyugodj meg, semmi bajod. A bőröd lehet száraz, vagy kikezdte a szél, de főleg ha szabad szemmel alig láthatóak azok a pöttyök, akkor miért foglalkozol velük! Relax! Valami allergiád vagy túlérzékenységed van, semmi más.
2017. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazsag szerint csak a C tipusura kaptam oltast. A B-re nem de az is tervben van. A haziorvosom mondta hogy inkabb a C-t kapjam meg es hogy tavasszal(jo idoben) mar nem igen fordul elo agyhartyagyulladas

A szuleim se engedik hogy orvoshoz menjek mert azt mondjak hogy minden hulyesegert, elvaltozasert nem fogunk elmenni mert akkor kb naponta kene jarnom

2017. márc. 12. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazuk van. Túlaggódod. Oltásod is van, a doki is mondta, hogy ne aggódj. Az agyhártyagyulladásnak nem annyi tünete van, hogy pici alig látható pöttyök vannak a bőrödön. Már réges rég a kórházban lennél, ha valóban az lenne a bajod. Az agyhártyagyulladás agyi ödémát okoz, nem pici piros pöttyöket.
2017. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a gyors valaszokat!

Igazatok lehet abban hogy ezt mar en reagalom tul.

Szoval addig ameg nincs tenylegesen valami betegsegem addig nem megyek orvoshoz :)

2017. márc. 13. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!