Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal bordaiv alatti szúró...

Bal bordaiv alatti szúró görcsös fájdalom mozgásra . Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
1 hete folyamatos puffadás ban szenvedek bármit eszek úgy be keményedik a hasam mintha terhes lennék és alig kapok levegőt,alig tudok meg mozdulni olyankor fáj a gyomorszájam is! Voltam dokinál azt mondta lehet gyorsan eszek és ezért levegő termelődik azért puffadok fel plusz írt fel laktózérzékenységre cseppet de igazából ha nem eszek tejeset akkor se múlik a puffadás,és ajánlott normaflort! Bal oldalt a hátam nagyon fáj csak úgy szűnik meg ha a hátamra fekszem se ülni nem tudok hosszabb távon sem állni mert majd meg bolondulok annyira kellemetlenül fáj.. aztán ma reggel mikor fordultam a bal bordaivem alatt is fájdalmat észleltem amikor fel kell kelnem az ágyból majd be sz..ok olyan szinten szúr görcsöl és fáj mintha lenne ott valami ...! Ultrahangra 2 hét múlva kaptam időpontot addig is van valakinek valami féle ötlete h mi lehet a probléma.. kezdek komolyan parázni! A háziorvosom meg nem normális nem foglalkozik a betegeivel hiába is megyek ! Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 13. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A helyedben megprobalnek tartani egy "bojti" napot, amig elmulik a puffadas. Aztan lassan, eloszor csak mondjuk almat ennek, figyelnem, hogy puffadok-e. Aztan ennek valami parolt zoldseget, kizarva a rantas-habarast, csak zoldseg. Megfigyelnem, hogy puffaszt-e. Es igy tovabb. Amit legtovabb nem ennek, az a lisztbol es tejtermekbol keszult etelek. Kiderulne talan, mi az, ami a puffadast okozza.

Ja, es minden falatot legalabb 20-szor ragj meg, mielott lenyeled, mert az elegtelenul megragott etel is okozhat gondokat.

2017. márc. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én is gondoltam egy kisebb diétára :( és a bal bordaivbordaiv alatti fajdalom is lehet a puffadás oka ?
2017. márc. 13. 01:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ezek voltak a tüneteim. Elmentem hasi uh-ra és egy vesekövet találtak. Igyál sokat, böjtölj egy napig, simán kibírható.
2017. márc. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem volt már vesekövem de úgy jött elő h azt hittem meghalok... görcsöltem nem tudtam sehogy feküdni mindent ki hánytam egy korty vizet is le voltam sápadva reszkettem... és akkor a vesémnél fájt meg a hasam alja görcsöltem nagyon ! Most meg a bal bordaivem alatt fáj mintha lenne ott valami :(
2017. márc. 13. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!