Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet visszerem? (Bővebb...

Mitől lehet visszerem? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, 41 kiló (nem vagyok anorexiás a félreértések elkerülése végett és még csak nem is fogyózok) tehát nem is vagyok túlsúlyos, és 165 centi magas. Mégis 1-2 éve visszerek jelentek meg a lábamon, csúnyácskák :/ nem tudjátok mitől lehet ez? Lehet valamit tenni ellene?



2017. márc. 13. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Orvosnál voltál esetleg?
2017. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A viszér lényegében nem az erek problémája, csak ott jelenik meg a más szervek problémája. A leggyakrabban a máj, vese és a húgyhólyag problémája. A viszeret lehet műtéttel eltávolítani, de egy idő múlva újból megjelennek. Ki kell vizsgálni, melyik is az a szerv, mely ezt okozza. Főleg a te korodban érdemes.
2017. márc. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönön szépen!
2017. márc. 14. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy visszér, vagy csak hajszálértágulat. Valószínűleg hajlamod van rá. A gyenge kötőszövet is okozhatja. Ha csak enyhe gond van, akkor sok folyadék, c-vitamin fogyasztás, egészséges táplálkozás és sport (leginkább gyaloglás, úszás, kerékpár, vagy vénás lábtorna. A súlyzózás nem javasolt)
2017. máj. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!