Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem értem! Valaki?

Nem értem! Valaki?

Figyelt kérdés
A bulimiások ugye megesznek mindent és utána meghánytatják magukat. Teljesen ki tudják hányni azt amit megettek? Mármint ha megesznek egy csokit akkor az egész csoki ki fog jönni vagy csak egy része mert mondjuk felszívódott vagy valami? Félre ne értsük nem szeretném ezt csinálni. Csak érdekel.

2017. márc. 16. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
valamennyi biztos hogy bennük marad, különben 1-2 hét alatt éhen halnának... így elhúzhatják a halálukat pár évig is... :/
2017. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem addig hànytatják magukat amíg a lelkük úgymond meg nem nyugszik, hogy na most jol kijött minden. Ha éves után egyből hánynak akkor valószínű minden ki jön mert addig hanytatjak magukat amíg mar csak az epe jön ki. Es ha mar csak az jön ki akkor üres a gyomor.

Gondolom en.

2017. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy megrakott szénásszekér sem létezik, amire ne férne fel még egy vella széna!

Hányni csak a gyomorból lehet, ami átkerült a belekbe az már csak hátul jöhet ki.

2017. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!