Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nehezen kapok levegőt, enyhe...

Nehezen kapok levegőt, enyhe hányingerem van és hasmenésem. Mi lehet ez? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Most éjszaka felébredtem, hogy nehezen kapok levegőt és egyre csak rosszabb lett. Most a wc-n ülök hasmenéssel. De igazából a lényeg a nehéz levegővételen és a rosszulléten van. Sosem volt még ilyen. Mi lehet ez? Nem akarok ügyeletre menni, mert ha meg nem komoly akkor nem akarok vaklármázni.

Ha ülök úgy jobban vagyok egy kicsivel, feküdni pedig egyáltalán nem tudok.



2017. márc. 19. 03:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Jobban vagy már? Pulzusod, vérnyomásod rendben van?
2017. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Reggel jobban voltam, de most megint ugyan az van. Most nem mértem meg, de azt tudom, hogy eredetileg a vérnyomásom alacsonyabb mint az átlag. Lehet, hogy az a baj?

2017. márc. 19. 08:10
 3/3 anonim válasza:
nem lehet hogy migrénem van? mert a családban többen szenvednek/szenvedtek migrénes fejfájásban. Ahhoz tudnám hasonlítani a legjobban.
2017. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!