Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vashiányos anémiával ugyanúgy...

Vashiányos anémiával ugyanúgy terhelhető vagyok mint egészségesen?

Figyelt kérdés

A munkáltatóm nem igazán szereti figyelembe venni a munkavállalók panaszait és állapotait, ezért gondoltam mielőtt elmennék orvoshoz, jogosan érdeklődhetek a dokinál?! Kórházban kimutatott vas hiányos anémiám van aminek a kellemetlen tüneteit a pár hete megkezdett gyógyszer szedés kezd ellensúlyozni. Sokszor vagyok fáradékony, dekoncentrált, szédülékeny.

A 8 órás munkavégzéssel egy pillanatig sincs gondom még úgy sem hogy sok esetben nehéz fizikai munkáról van szó. De a végére már nagyon fáradt vagyok, amire csak legyint a munkáltató és +1,2,3,4 órákat próbál rámeröltetni ami a bosszúságomon kívül igen kellemetlen a jelenlegi állapotomban.

A lényeg hogy a házi orvosom adhat igazolást hogy a megállapított betegségem miatt nem vagyok terhelhető az állapotom normalizálódásáig?



2017. márc. 27. 19:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!