Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakinek ilyen...

Volt már valakinek ilyen jellegű megfázása? Mi lehet ez? Egyáltalán megfázás ez vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Kedd óta itthon vagyok megfázással - fejfájás, fülfájdoglás és torokfájás. 37,7 fok volt eddig a legmagasabb testhőmérsékletem. A megfázásra oscillot kezdtem szedni, de sajnos hatástalan volt. Pénteken

mielőtt visszamentem a dokihoz, elkezdett szúrni a bal mellem v. a mellkasom, igazából nem tudom mi, valahol szív környékén. És csak akkor, ha mély levegőt vettem vagy köhögés pillanatába. Nem volt elviselhetetlen, csak nem igazán tudtam, hogy mi okozza és miért jött ki váratlanul. Említettem az orvosnak, mondta, hogy az még belefér a gyulladás miatt. Mivel az oscillo nem hatott, felírt antibiotikumo. Ezzel meg is nyugodtam, viszont szombaton este még durvábban kezdett el szúrni. Ha már egy kicsit levegőt vettem, vagy fordultam, iszonyú szúrást éreztem ugyanott, mint legelőször. Bevettem fájdalomcsillapítót, és félóra múlva elmúlt és csak a pénteki alapszúrás maradt. Az a kérédésem lenne, hogy szerintetek mi okozta ezt v. mi bajom lehet? Mellhártyagyulladás v. ennél komolyabb?



2017. ápr. 2. 10:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!