Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vérzik a szemölcs?

Miért vérzik a szemölcs?

Figyelt kérdés
Van egy szemölcs a talpamon, kezeltem is. Ma észrevettem hogy fekete. Még sosem volt szemlölcsöm, neten azt ovastam hogy ha feketedik akkor ki lehet szedni. Mikor megpróbáltam kiszedni akkor ömlött belöle a vér.a feketeség elmúlt,utólag inkább olyan volt mintha a szemölcs mögött felgyülemlett volna egy kis vér. Megmutatom orvosnak is, de csak holnap jutok el, most meg a fene megesz, mert egészségügyi problémákon mindig aggódok. Miért lehetett ez vagy ez normális?
2017. ápr. 4. 20:13
 1/2 anonim válasza:

A szemölcsöd akármilyen állapotba van,ne nyúlj hozzá mert csak többet artassz neki. A szemölcs magában nem fertőz,c sajnos ha vérzik,tehet előfordulhát hogy ahova csöppent vér ott lesz másik szemolcs.Vigyázni kell vele,majd az orvosod elmondja.Ragaszd le gézzel,ha nincs otthon inkább semmivel mert a vatta és a zseni beleragadhat.János és hogy miért vérzik?

Mert gondolom hogy te megpróbáltad eltávolítása. Amit interneten olvasol nem mindig igaz.

2017. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!