Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye egy rosszindu...

Mennyi az esélye egy rosszindulatú prosztatabetegségnek (esetleg prosztataráknak)?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, tudom, ilyenkor még korai ilyenekre gondolni, a prosztatával általában idősebbeknek van gondja, de van egy két tünetem: mostanában gyakrabban wc-zek és nem gyakran sokat, hanem gyakran keveset, pedig máskor ugye ritkábban szoktam többet. Illetve ez is gyenge, szakadozó tud lenni. Vér nincs a vizeletemben, enyhe alhasi fájdalom néha van, de az nagyon enyhe, akármitől lehet. Az lenne a kérdésem, hogy el kéne e mennem orvoshoz és hogy mire számítsak? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2017. ápr. 9. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
van jóindulatú prosztatamegnagyobbodás is
2017. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az kezelhető olyan szinten, hogy teljesen eltűnjön? Vagy azt kezelni sem kell? Bocsanat ha hülyeséget kérdezek, nem értek hozzá :/
2017. ápr. 9. 16:30
 3/4 Béla211 ***** válasza:
igen kezelhető lehet felfázástól is ilyen tüneted.De érdemes lenne minél előbb urológushoz fordulni vele.Valószínűleg nem rák de lehet valami bakteriális fertőzés is ami még komolyabb tüneteket is okozhat.Majd az orvos megmondja föl ír valami gyógyszert és elmúlik.
2017. ápr. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Béla211 ***** válasza:
Ha orvoshoz mész az tuti, hogy megvizsgálja a prosztatádat, hogy meg van e nagyobbodva. Meg fognak ujjazni erre számíts. Meg a heréidet is megvizsgálja.
2017. ápr. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!