Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Átszúrhatott valamit az orvos...

Átszúrhatott valamit az orvos vagy mitől van vér a fülemben?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hete begyulladt a fülem,az állkapcsomba is kisugárzott, a halántékom is fájt és ideglenesen a hallásomat is elveszítettem az érintett oldalon. Ügyeletre mentem vele, ahol egy gyógyszeres gézcsíkot tettek be, a doktor javasolta, hogy ezt a kezelést egy darabig folytatni kell a körzetinél, 1 hétig legalább. Másnap reggel elmentem oda, ahová tartozom területileg. Érintésre is rettenetesen fájt, de ez az idős orvos olyan durván belenyúlt, mikor a hallójáratot vizsgálta , hogy majdnem felugrottam a székből a fájdalomtól, megkérdezte, milyen anyagba mártott gézt tettek be az ügyeleten, ugyan azt helyezte be, de mikor a fülcsepp receptjét iratta, megkérdezte, melyik is a gyulladt fülem, mikor kb. 2 perce fejezte be a vizsgálatot! Mikor a következő nap kivettem a gézt, a fájdalom jelentősen enyhült, de a csík véres volt,bíztam abban, hogy majd erre is kitér az aznapi kontroll vizsgálaton. Belenézett és azt mondta, hogy teljesen rendbe jött, további gézt nem szükséges betenni, kezeljem a felírt cseppekkel, viszontlátasra! 1 hét után újra hallani kezdtem, aztán kíváncsiságból beledugtam egy fülpiszkálót és alvadt vér volt rajta, a második héten nem találtam semmit, most viszont újra alvadt vér volt rajta. Nem tudom, számít-e, de a fülem mögött a halántékom felé egy kis fájdalmas dudort érzek és tegnap belenyilalt a fájdalom újra.


Szerintetek megsértette a dobhártyámat, vagy miért van vér a hallójáratomban? Nagyon félek, hogy valami halálos szövödmény alakult ki, a bal oldalon lábzsibbadást éreztem a napokban..stb. Vagy ez természetes középfülgyulladás után?



2017. ápr. 13. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra tippelnék, hogy felsértette a füled belsejét, amikor belenyúlt, azért lett véres.


Ha az megnyugtat, akkor keress fel megint egy fül-orr-gégészt kontroll miatt és hogy megnézze, minden rendben van-e.


A hozzászólásod végéből egy enyhe hipochondria-érzés árad felém, nem tudom, eltaláltam-e. A halálos szövődmény esélyét kizárnám (persze én laikus vagyok), a lábzsibbadásnak nem tudom, mi köze lehetne a füledhez.

2017. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ugyanigy volt ,csak nekem az agyban arra keltem h folyik belole a vér , másnap elmentunk orvoshoz( mi ezzel a surgossegire mentunk) es azt mondták h egy vér lett a fulemben és ez kipukkant es ezert fajt , de nekem otthon ez annyira fajt h par napig konkretan semmit aludtam

Lehet hulyeség de lehet h az a dudor az a vérholyag lesz

2017. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
* verholyag
2017. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!