Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 éves fiú vagyok, azzal a...

14 éves fiú vagyok, azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy az normális e ha a herém körül azok a hosszúkás kis izék (gondolom a spermium, :D) fájnak, vagy is inkább a bal herém oldalán van egy kis pont ahol ha hozzáérek igen csak fáj! S?

Figyelt kérdés
kb ahhoz az érzéshez tudnám hasonlítani mint mikor izomlázam van.Nem tudom hogy mert félek hogy valami nagy baj van, vagy ezzel a fájdalommal jár az is hogy kicsit a hasam alja fáj, émelygek kicsit hányingerem is van, szerintem most ez azért van mert ahogy ülök a gép előtt és írom le ezeket, aközben erre gondolok, hogy nagy baj van vagy az ilyesmi dolgok miatt érzem ezeket, nem tudom! Ha akárki segíteni kérlek írjatok!?
2017. ápr. 18. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

A heréd körül a hosszúkás izé kizárt, hogy spermium. :D

20N

2017. ápr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!