Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek esetleg volt vagy...

Valakinek esetleg volt vagy van hasonló panasza?

Figyelt kérdés

Decemberben elkaptam egy hányós betegséget. Rá pár héttel elkezdett hányingerem lenni és azóta is tart. Ebben az évben azóta 2-szer hánytam, néha megy a hasam. Kaptam beutalót vérvételre és gasztroenterológushoz, de kíváncsi lennék, hogy ha valakinek volt vagy van hasonló baja, akkor ő vele mi történt, mit mondtak az orvosok, illetve milyen vizsgálatokon vett részt.

Előre is köszönöm.



2017. ápr. 19. 18:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtette írni, hogy néha előfordul, hogy fáj a gyomron és ha büfögök jobb lesz minimálisan a hányingerem is.
2017. ápr. 19. 18:21
 2/2 anonim válasza:
Sziaa. Szerintem soka savad. Velem is ugyan ez volt! Elmentem gyomortukrozere es bem talaltak semmit csak egy kis refluxot tehat kicsit soka savam. Kaptam gyogyszert azota jobb! Savlekötőt kellene szedned szerintem! Remélem rendbejössz!
2017. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!