Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ettől nem lehet bajom?

Ettől nem lehet bajom?

Figyelt kérdés
Fenék törlés közben olyan lett a tenyerem, utána megettem egy szendvicset, mert nem vettem észre milyen a tenyerem. Lehet ettől valami bajom?
2017. ápr. 19. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezet szoktál mosni wc használat után?
2017. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mostal kezet wc hasznalat utan, akkor nem lesz semmi bajod, max a szendvicstol...
2017. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem mostam kezet
2017. ápr. 19. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat ne haragudj, de nem fer a fejembe, hogy hogy lehetsz ilyen igenytelen. Nem tudom te hol es hogyan szocializalodtal, de mar egy bolcsodes gyerek tudja hogy kezet kell mosni wc hasznalat utan. Es nem csak nagy wc!

Az meg hagyjan hogy neked lehet-e belole bajod, de a kornyezetednek?!

Otthon, iskolban, munkahelyen (nem tudom hany eves vagy) ugy jarsz kelsz, hogy szaras utan nem mostal kezet? Ha ferfi vagy esetleg ugy fogsz kezet a tobbiekkel? Pfujjj! Meg szethordod mindenhol amit megfogsz?

Arrol meg mar nem is beszelek, hogy etkezes elott, vagy etelkeszites elott is kezet kell mosni.

Ember! Szerintem mar most bajod van hogy ennyire igenytelen es gusztustalan vagy! Szegyeld magad!


Nagyon remelem, hogy ez amugy csak kamu kerdes (csak az a baj, hogy ez meg viccnek is rossz, mert azert van a joizlesnek is hatara..)!

2017. ápr. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Azért tudod, remélem, hogy WC használat után nem mosni kezet alaposan, az nagyon nagy GÁZ!
2017. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!