Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ráz a hideg, fáj a torkom ha...

Ráz a hideg, fáj a torkom ha nyelek. Beteg leszek?

Figyelt kérdés
Ejjel nagyon fájt a torlom nyelni is alig birtam, fáradt vagyok és fázok egész nap. Lázam nincs. Beteg leszek?
2017. ápr. 24. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem így szokott kezdődni általában úgyhogy lehet.
2017. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg.

A torkod öblögesd kamilla teával, bele kis szódabikarbóna. Jobb, mint az ATB. Én teafaolajos vízzel öblögetem többször naponta. Két nap múlva elmúlik a torokfájás.

2017. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sós vizes toroköblögetés is nagyon hatásos, nekem visszavittel 2 nap alatt a torokfájást és nem jött elő a betegség.
2017. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De jó ilyen tanácsokat olvasni, nekem az orvos vírusos torokgyulladásra antibiotikumot írt fel, de nem akarom szedni, 2 hónapja volt kismedencei gyulladásom és akkor is azt szedtem. Plusz vírus ellen tudtommal nem használ, csak szeretik mindig felírni. Inkább megpróbálom az öblögetéssel. Egyébként nekem is nagyon fájdalmas, nemis tudok rendesen aludni, úgy fáj a nyelés.
2017. ápr. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, végül nagyon beteg lettem, még mindig benne vagyok köhögök, és mindig fújom az orrom. De már javulok:)
2017. ápr. 29. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!