Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet, hogy megint vesekő?

Ez lehet, hogy megint vesekő?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vesekövem volt, a jobb vesémben, iszonyatosan fájt, rosszul voltam, lázam volt, hánytam meg minden... kaptam rá gyógyszert és pár nap alatt elmúlt. Most csütörtök este a bal oldalon éreztem hasonló jellegű, de sokkal enyhébb fájdalmat, lett egy kis hőemelkedésem is, de ennyi, rosszul nem voltam, és másnap reggelre teljesen elmúlt. Aztán tegnap meg ma megint előjött, de még annyira se fáj mint csütörtökön, hőemelkedés sincs és inkább csak kellemetlen mint igazán fájdalmas. Viszont aggasztó, hogy mi lehet ez és félek, hogy rosszabbodhat...

2017. ápr. 24. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján lehet, egy kisebb vesekő ami könnyen elmozdul, ezért hol fáj-hol nem. De így látatlanban nem lehet 100%-osan megmondani. Menj el orvoshoz.
2017. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!