Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » PCOS tünetei gyógyíthatók a...

PCOS tünetei gyógyíthatók a híres Gyuri Bácsi a Füves ember teái segítségével?

Figyelt kérdés
Egyre többször hallom ,hogy ezek a teák beválnak . Van akinek már segített?

2017. ápr. 28. 16:19
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem segitettek. A pcos-t kivalto betegseg az inzulinrezisztencia, amit megfelelo dietaval es mozgassal akar 1 honap alatt is orvosolni lehet. Persze ha a tunetek nem jelentkeznek az eletmodot akkor is folytatni kell.
2017. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "híres Gyuri Bácsi", aki gyógynövényeket ajánl a rák ellen? Nekem inkább az lenne a kérdésem, hogy az ilyen emberek miért vannak még szabadlábon?
2018. márc. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos, mivel ezen kívül mondhatni már mindent kipróbáltam teszteltem a gyógyteákat elötte természetesen voltan orvosnál petefészkenként 12-14 db cisztával jöttem haza majd elkezdtem inni ezeket a “csoda” teákat legnagyobb meglepetésemre mikor rá 6-8 hónapra mentem vissza kontrollra eltűnt az összes ciszta . Nyilván a betegség megmaradt viszont egy tünettel kevesebb lehet hogy placebo lehet hogy a tea de a lényeg hogy valami segített . Illetve a legfontosabb hogy mindenféle hormonos cucc nélkül . Elképzelhetőnek tarton hogy egy tescoban vásárolt csalán vagy diófalevél tea is ugyanígy használna egyébként .
2019. febr. 26. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!