Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 22 éves anyuka vagyok. És...

22 éves anyuka vagyok. És nekem egy olyan betegségbe szenvedek hogy papírt eszem de egy nap nagyon sokat hogy hogyan tudok erröl leszokni. Szeritetek ez betegség?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

o.O


What?

2017. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy kényszerbetegség.

Vagy pszichiáter vagy pszichológus vagy más terápia kéne, kineziológus például.

2017. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kéne fordulni. A háziorvostól kérdezd meg, hogy hol van a környéketeken ingyenes, mert a magánrendelés megfizethetetlen. És legalább a gyerek előtt bírd ki, hogy ne egyél papírt, ne ezt lássa mintának.
2017. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És ehhez mi köze ahhoz, hogy anyuka vagy és 22?

Ha férfi lennél és 45, egyedülálló akkor is ugyan olyan állatság lenne papírt zabálni.

2017. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy dokihoz nem akkarok menni mert biztos hogy hülyènek néznek vagy hogy nem vagyok normális
2017. ápr. 28. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig őhozzájuk csupa ilyen ember megy.

Ha a cipőboltban vagy a balettmestereknél próbálkoznál, akkor néznének hülyének.

2017. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Igen, ez betegség. Fordulj megfelelő szakemberhez!
2017. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!