Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj fejrázásra a fejem...

Miért fáj fejrázásra a fejem reggel óta?

Figyelt kérdés

Fájt a fejem mikor felebredtem, de máshogy mint szokott. Most sajog, de ha megrazom akkor a fejem két oldalán eléggé elkezd fájni.

Migrénes vagyok általában, de ez nem migrén. Mitől lehet?

Nagyapamnak most lett valamilyen virusos idegbetegsege, amire azt hitte migren (valamiféle herpesz vírus). Ilyen gyorsan nem jön ki máson ugye?



2017. máj. 2. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak a frontot érzed, vagy esetleg nem ittál elég folyadékot?

Nekem is hetek óta fáj/feszit a fejem.

Mik a papád tünetei ha szabad megkérdeznen?

2017. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ő nagyon migrénes alapból és azt hitte a fejfájásra, hogy migrén. Csak már napok óta tartott és nem múlt gyógyszerre sem, nem tudott aludni napokig és nem evett. Később bedagadt a szeme és sebes lett az arca, olyan lett mintha megverték volna. Kiderült ezek után, hogy valamilyen övsömör szeruseg...


Az enyém más, mert alapból sajog és ha elkezdem rázni, akkor két oldalt belenyilal. Nem tudok úgy feküdni, hogy jobb legyen...

Remélem nem azért, mert hideget kapott, mert akkor lehet begyulladt...

2017. máj. 2. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ertem! Ilyen nekem is szokott lenni hogy razasra faj. Altalaban egy nap alatt elmulik. Jobbulast nektek! :)
2017. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2017. máj. 2. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!