Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rheumathoid arthritissel...

Rheumathoid arthritissel tényleg semmit nem lehet kezdeni? Max megvan a diagnózis és annyi?

Figyelt kérdés

De amolyan igazi brutáis polyarthritis, ami szinte minden létező nagy- és kisízületet érint, és az illető lábra állni se tud, mert nem tartja meg a térde stb.

Több embertől hallottam, h próbálkoztak steroiddal meg ilyen-olyan fájdalomcsillapítóval, de hogy állítólag idő kérdése és kerekes szék.

Pont egy olyat ismerek aki fiatal, de ha egy erősebb hidegfront elkapja, napokra bedurrannak neki az ízületei, és max csúszva-mászva tud kimenni a fürdőbe is.


Ez igaz? Ennyire kódolt genetikailag és ennyire képtelenség bármit kezdeni vele?



2017. máj. 2. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Fontos a gyógyszeres kezelés, gyógytorna, fizioterápia, ezzel sokszor karbantartható, megelőzhető a rosszabbodás.
2017. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyet ne irj mert sirva fakadok itt 22evesen egy feleves babaval :D 5eve van ez a betegsegem nekem az elso 1 ev volt ilyen szornyu amig nem tudtuk mi ez .. utana ahogy megtalaltuk akezelest jobb lett.. csak tunetmentesitheto sajnos.. ha barmit kerdeznetek ezzel kapcsolatban nyugodtan irj.. mar utana jartam mindennek.. ossejt azultetes rokkantkartya adokedvezmeny stb :)
2017. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és pl neked milyen kezelést találtak meg? mert nekünk csak siránkoznak h ezzel bíz nem lehet mit kezdeni, ez van és kész. sőt, fel vannak háborodva, mi a frászt akarunk, amikor megmondták h nem lehet vele kezdeni semmit.

szóval érdekelne a te eseted.

2017. máj. 7. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet tunetmentesiteni biologiai terapiaval ne aggodj.. de valaszoltam az uzenetedre mindent elmondok ezzel kapcsolatban ha szeretned :)
2017. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oks
2017. máj. 26. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!