Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha vírusinfekció következtében...

Ha vírusinfekció következtében a nátha ráment az ízületeimre az mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
Már 3 hete elmúlt a nátha, de még mindig fájnak néha a végtagjaim. Ez normális? Vagy itt már másról lehet szó? Más tünet nincs.
2017. máj. 3. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt saját magad állapítottad meg?

Antibiotikumot szedtél? Mert ha nem, akkor lehet, hogy szövődménye lett.

2017. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Orvos mondta, h sima infekció, majd elmúlik magától, erre nem kell semmi.

De azt nem mondta mennyi idő kell neki mire elmúlik és mivel nekem 3 hete még mindig tart kezdek aggódni.

2017. máj. 3. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást. Gondolom az antibiotikum miatt. Rengeteg orvos ismerősöm van és fogják a fejüket a sok bolondtól. Igen, vírus esetén is lehet, hogy kell antibiotikum, különben súlyos szövődményei lehetnek. Nem a vírusra kell, hanem a szövődményekre.

Ha pár nap alatt nem javul a "nátha", akkor vissza kell menni az orvoshoz, mert akkor már látszik, hogy magától nem fog elmúlni és kell gyógyszer.

Szóval már rég vissza kellett volna menned.

2017. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor leírom érthetőbben: a náthám rég elmúlt, csak a végtagfájdalom nem, ezért elmentem az orvoshoz, aki azt mondta vírusinfekció, nem kell rá semmi, magától múlik. Csak azt nem mondta mennyi idő alatt, én pedig erre vagyok kíváncsi, hátha valaki tudja mennyi ideig normális, ha infekció következtében ilyen tünetem van. Nem tanácsokaz, találgatásokat kérek, csupán erre a kérdésre egy választ olyantól, aki tudja is.
2017. máj. 3. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Vírusinfekció az ízületeidben? És magától elmúlik? Szerintem menjél másik orvoshoz :)
2017. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ő a háziorvosom, falun lakom, nem olyan egyszerű váltani, ő van helyben.

De nagyon megköszönném, ha valaki a kérdésre tudna választ adni.

2017. máj. 3. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!