Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik ha lefekszem egy...

Kamisama kérdése:

Mi történik ha lefekszem egy cukorbeteggel?

Figyelt kérdés
Barátnőm cukorbeteg és érdekelne hogy neki esetleg lesz e baja ha szeretkezünk..lassan ott tart a kapcsolat.

2017. máj. 4. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem adsz neki cukrot nem.
2017. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt még ne erőltessétek.
2017. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A szomszédom is cukorbeteg és ahogy hallom nagyon aktiv a szexuális élete, úgyhogy sztem nincs gond.


Mondjuk nem tudom mennyire komoly ez a kérdés.

2017. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbeteg hàzasok is vannak és elnek hàzas életet.Semmi baja nem lesz tőle.Nincs köze a szexhez.
2017. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Èn is nő cukorbeteg vagyok, nálam annyi a bibi, hogy ha kezd leesni a cukrom (vagy màr le van, csak nem veszem észre), akkor egyszerűen nem tudok elélvezni. Meg akkor màr frusztràlt és ideges vagyok közben stb. Szóval èn enni szoktam előtte pár falatot. Nyilvàn ez akkor jobban kivitelezhető, ha màr règebb óta együtt vagytok, és nem csak hirtelen egymásnak estek.

20/N

2017. máj. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!