Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Furcsa szívem működése?

Furcsa szívem működése?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már egy ideje furcsa érzést érzek "a szívemben".Néha már elöbb is ha pl. futottam hirtelen nagyon gyorsan elkezdett verni a szívem és halottam is ahogy dobog.De mostanában valami furcsa érzést érzek nem is fáj sőt nem is hogy szorit hanem inkabb csak nayon iritál el sem tudom magyarázni (általaban alvás előt amikor lefekszem).És hát ez az érzes miatt megilyedek és bepánikolok (amugy is gyorsan bepánikolos vagyok) van hogy az egész éjszakát ébren vagyok mert félek elaludni.
2017. máj. 10. 00:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Valóazínűleg melléver a szíved, extrasiatolé, azaz duplát ver. Menj el a körzeti orvoshoz, az csinál egy EKG-t vagy tovább küldd. Mindenképp menj, mert lehet más is, ami veszélyesebb, ez csak az én tippem.
2017. máj. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!