Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is járt így kontroll...

Béla211 kérdése:

Más is járt így kontroll vizsgálatok ellőtt?

Figyelt kérdés
Egy éve járok 3 havonta kontroll vizsgálatokra hererákom volt és ez miatt kell járnom. Maximum évente egyszer ha megfáztam. De most minden kontroll vizsgálat előtt vagy megfázok vagy hasmenéses hányás és egynapos lázam van. Aminek köszönhetően , ügye a fehérvérsejt számom a mostani labornál nem volt jó.De szerencsére nem találtak semmit. Az orvos azt mondta ,hogy az idegesség miatt lehet. Kérdésem az lenne más is így szokott így járni és valaki tudott valamit tenni ellene , hogy ne legyen beteg minden kontroll vizsgáltat előtt?

2017. máj. 11. 05:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát előfordulhat ,hogy az idegességtől van. De ha kaptál kemoterápiát attól meg legyengül a szervezet és könnyű összeszedni bármit.Nálam is ez volt ,hogy sokszor betegen mentem kontrollra.
2017. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szerencsére kemoterápiát nem kaptam. Emiatt is idegesít a dolog , hogy mindig beteg vagyok kontroll vizsgálatoknál. De legalább tudom ,hogy ez másnál is előfordul sajnos.
2017. máj. 12. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!