Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik pattanás az orron belül?

Létezik pattanás az orron belül?

Figyelt kérdés
Tegnap óta érzékeny az egyik orrüregem, és egy fájó duzzanat van benne belül. Remélem nem daganat. Létezik, hogy pattanás, és ha igen, mennyi idő alatt múlik el?
2017. máj. 12. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Bizony, létezik. Ugyanolyan, mint bárhol máshol, csak nehéz kinyomni, mert ugye alig férsz hozzá.

Nekem is volt pár hete egy , majd elájultam, mert csak úgy tudtam kinyomni, hogy kiszúrtam tűvel.

2017. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik! Ne lássatok már folyton rémeket, itt mindenki daganatot magyaráz bele mindenbe. Pár nap.
2017. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyufaszálra csavarj vattát, márt bele jódba (betadinba) és azzal kend be, gyorsabban elmúlik, leszárítja. Nyomkodni orrban nem szabad!!! Súlyos bajt okozhat.
2017. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!