Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap óta fáj a hasam, mitől...

Tegnap óta fáj a hasam, mitől lehet mi bajom van?

Figyelt kérdés
Tegnap óta fáj leginkább bal oldalt a hasam. De nemindig, van hogy elmúlik egy ideig de aztán megint. Tegnap lázas is voltam és hánytam. Nyugtassatok meg, hogy csak benyeltem vmi virust és elfog múlni hamarosan, és nem vmi komolyabb szervi betegség:((

2017. máj. 13. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor rottyantottál utoljára ? Csak mert baloldalon nagyon nincs semmi, max a vastagbeled !
2017. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beleid fájhatnak, vírus is lehet és gyomorrontás is.
2017. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma már jobb vmivel, már nem annyira fáj. Remélem akkor ezalapján semmi konoly:)
2017. máj. 14. 07:42
 4/5 A kérdező kommentje:
m
2017. máj. 14. 07:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel már nem fájt annyira a hasam, viszont levittem a kutyámat és egyszercsak elkezdtem szédülni, és éreztem hangosan a szívdobogásom. Aztán elkezdtem remegni alig értem haza. Mitől van ez? Kezdek megijedni:(
2017. máj. 14. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!