Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hány hajszál kihullása normáli...

Hány hajszál kihullása normális hosszú hajból? Nő vagyok.

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Napi 100.
2017. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de ha rendszeresen összegumizod, vagy fonod a hajadat, az rásegít.


amúgy, ha erős szálú hajad van, megeshet, hogy a kihulló szálak a helyükön maradnak hajmosásig vagy balzsamozásig, és így egyszerre marad a kezedben több napi adag

2017. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem most 25-40 hullik ki, de kb 16-20 szokott. Szóval a duplája. ☹
2017. máj. 13. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Számolgatod??? Te nem vagy normális. Ennyi, meg ennyi szokott, x szál. Idióta ez is.
2017. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy korábbi súlyos betegség alatt bőrgyógyász mondta, hogy számoljam meg, mert így, hogy sok, nem tud vele mit kezdeni. De írták itt az előbb, hogy 100 szál. Ha nem számolod meg, te ránézésre tudod, hogy az a kupac kb.mennyi?
2017. máj. 13. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kell leszámolni, nekem pajzsmirigy miatt problémás. De 100 szálat mond a szakirodalom.
2017. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most gyökérkezelik a fogamat. 10 napja. Attól lehet?
2017. máj. 13. 23:02
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem a gyökérkezeléstől te ostoba.......................

Gyulladástól amikor hagytad a fogaid rohadni.


Jó, hogy ezt is csak utólag csepegteted..

2017. máj. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Figyelj csak. Nem vagyok a szavak embere. Nem hagytam rohadni a fogamat, minden évben elmentem a fogászatra kontrollra. Eddig nem is volt semmi bajuk. 10 napja megfájdult, feldagadt, rögtön mentem orvoshoz. Azóta kezelik. Előtte egy héttel már hullani kezdett. Kérdeztem az orvost is, nem tudta megmondani, a haj sok mindentől hullhat. Ennyit mondott. Ez nekem elég rossz emlék, mert 3éve súlyos beteg voltam és így kezdődött. Először nem.is a fogamra gondoltam, hanem a régi betegségemre.

Egyszerűen kíváncsi voltam, hogy másnak mennyi hullik ki, azért, hogy még normálisnak mondható az enyém vagy nem.

Szégyelltem volna az ismerőseimet végigkérdezni, hogy nekik mennyi hullik, nem szoktam beszélni a problémáimról.

Ennyi.

Ja és nem mindenki egy ápolatlan barom, ahogy te gondolod, csak azért, mert nem olyan, mint te.

2017. máj. 14. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!