Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tantum verde spray műtét után?

Blau1999 kérdése:

Tantum verde spray műtét után?

Figyelt kérdés
7 napja műtötték orr és garatmandulámat, elviselhetetlen a fájdalom, sugárzik a fejembe, fülembe azt várom, hogy vége legyen már, na de még a tetejébe a rengeteg afta kijött a szám belsejébe közel a fogaimhoz, nyelvemhez egyszóval beszéd, vagy 'használat' közben még jobban fáj, nem elég még a műtéti heg :D láttam, hogy sok helyen ajánlották a tantum verde sprayt. Az úgy olvastam pontosan erre való, mondanátok véleményt esetleg tapasztalatot? Ez az utolso reményem, mert ecsetelgetni nem tudom túl közel van a sebhez, és szájzáram van, alig tudom kinyitni. Nektek bevált?

2017. máj. 14. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

igen nekem bevált daganat műtét után (fogam mögött volt)

minden evés után fujtam be vele nem a torkom habem ott ahol fáj. DE még nagyon jó a Carbosan gél pont erre való!

Még jó az anaftin de nem használtam... DE tudom ajánlani szegeden van az arc, állcsont és szájsebészeti klinikán, Kálvária sugárút 57 . Ennyit tudtam segíteni.

2017. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2017. máj. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!