Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyműtétnél nem lenne kínos...

Agyműtétnél nem lenne kínos csak 20 ezer forint hálapénzt adni?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy az az orvos, aki fogja műteni az anyukámat, sokkal jobb anyagi körülmények között él, mint én és anyukám és különben is ő ezért fizetést kap, hogy végezze a dolgát. Nekünk nincs félretett pénzünk, kölcsönkérni meg nem szeretnénk, ezért kérdezem, hogy nem-e pofátlanság csak 20 ezer forintot adni az orvosnak, majd a műtét után?

2017. máj. 17. 06:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát... Ha az orvos elvárja az ilyen betegétől a pénzt arról megvan a véleményem.

Nem pofátlanság.

2017. máj. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tarifája van az orvosnak vagy mi a fene? Ha nincs, akkor nem értem a kérdést. Pláne ha nem vagy hálás semmiért.
2017. máj. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Többet szokás adni. Szerintem ha nem tudsz több pénzt adni, próbálj meg valami személyes ajándékot késziteni. Nem tudom hogy milyen a kapcsolatod az orvossal, nem biztos, hogy elvárja a pénzt, a fene tudja, hát jól él, az biztos. Próbálj meg kórházi környezetből informálódni vele kapcsolatban. Milyen műtéte lesz anyukádnak?
2017. máj. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, hogy az orvos jobb anyagi körülmények közt él, mint ti.Nem pofátlanság, de én a helyedben inkább egy személyes kis ajándékot vennék a 20 e.forinton.Dísztárgy, könyv, ilyesmi, és írnék egy pár hálás sort egy levélkébe.Édesanyádnak mielőbbi gyógyulást kívánok!
2017. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem pofátlanság? Örüljön neki hogy ennyit kap. Ha nem magánorvoshoz megyek én egy garast nem adok az orvosnak. Kap fizetést.
2017. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez csak egy szokás, nem kötelezettség. Egyébként ha rossz a helyzet akkor rendben van de azzal számolj hogy lehet szánni kellesz a műtét utáni ellátásra is. Bár egy olyan kórházban ahol agyműtétet hajtanak végre már remélhetőleg nem sajnálják a gyógyszert/kötszert. Sok sikert a műtéthez.
2017. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!