Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy éve hogy időszakosan...

Bulcsando kérdése:

Egy éve hogy időszakosan légszomjam van mit lehet evvel kezdeni?

Figyelt kérdés

Az volna az én kérdésem, hogy lassan egy éve hogy egy kisebb verekedésbe keveredtem és kaptam egy mellkasi ütést. Később 3 nap múlva hajnali kettő tájt felállva a géptől hirtelen légszomjam támadt, majd másnapra elmúlott ( ahogy vettem a levegőt úgy éreztem hogy nem telítődik ki a tüdőm ). Azóta időszakosan előjön és sajna mostanára gyakrabban és nehezebben is jutok levegőhöz . Egy évvel ezelőtt volt röntgen felvétel meg hallgatózás ami negatív volt most pár hete szív ultrahang EKG szintén negatív viszont vérnyomásom kissé ingatag mostanában van hogy 150/100 de általában jó az az 120-140/70-80 között mozog és 2001 .01.03 –án születtem (16 éves vagyok 190cm magas és ~70 kg )

, esetleg volna –e valaki aki össze tudná nekem írni egy listába a lehetséges betegségeket vagy ha más nem is eltudná nekem mondani még „ha madár tavlatból is” , hogy mit lehet evvel kezdeni ? Válaszaitokat előre is köszönöm üdv!



2017. máj. 18. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Pulmonológusnál jártál már ?
2017. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki hajnali 2-kor áll fel görnyedt tartásban a gép mellől 16 évesen 190 cm-rel, az ne csodálkozzon.
2017. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiderült azóta valami?
2017. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!