Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy szájrák?

Lehet, hogy szájrák?

Figyelt kérdés
Az a panaszom, hogy a fogínyem belső részében a hátsó fogaimnal magától kialakult egy kis fehér valami. Holyaghoz tudnám hasonlítani de nem az. Olyan mint amikor megsértjük valamivel,viszont én semmivel nem sertettem meg. Kicsit fáj és ha nyelvvel piszkalom kicsit kellemetlen hogy ott van. Kb 3honapja gyújtottam rá életemben normálisan először,eleg ideges idoket éltem akkor. 18eves vagyok,nem dohanyzok rendszeresen csak néha néha azóta elszívok néhány szálat,de ezt úgy kell elképzelni hogy pl 3napig semmi aztán a 4.napon 2-3szal. Majd megint semmi. Mi lehet az a valami a számban?

2017. máj. 21. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szájpenész vagy afta. Menj orvoshoz.
2017. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor a szájrák ugye teljesen kizárt ?
2017. máj. 21. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, afta, ínygyulladás, de ha valami baj van azzal a fogaddal, akkor attól is lehet, nézesd majd meg fogorvossal ha nem múlik.

Kenegesd az ínyed Giugisol plusz oldattal, ez hamar elmulasztja ha az íny gyulladt, vagy sérült.

2017. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem kizárt, mert látatlanban senki nem tud neked olyat mondani. Menj orvoshoz!
2017. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen !!!
2017. máj. 21. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia nem tudom nézed-e még de nekem is hasonló problémám van csak a nyelvem alatt és nekem fogorvos után lett miután a nyálszívó felsértertte számat. Na kiderült hogy mi volt a baj? :)
2017. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Afta volt, magától eltűnt :D
2017. okt. 29. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Nálam is kiderült h felsértették és csak azért hólyagosodott fel! Pár nap alatt elmúlt :D
2017. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!