Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Így működik a körömgomba stift?

Így működik a körömgomba stift?

Figyelt kérdés
Lábkörömről szeretnék gombát eltüntetni és pozitív véleményeket olvastam az ilyen tejsavas körömgomba-stiftekről, úgyhogy vettem egy Chinofungin nevűt, aminek olyan hegye van, mint egy sorkihúzó filcnek. De mivel ez az első ilyenem, nem tudom mivel összevetni. Kevésnek találom az anyagot, amit a körmömre tudok vele kenni. Csak nagyon vékonyan nedvesíti be, ez normális? Tényleg képes behatolni a körömbe (ahogy írja) egy ilyen kicsi mennyiség?

2017. máj. 21. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a fajtát nem ismerem. A háziorvos tud felírni Neolaque nevű gomba körömlakkot. Ezt heti 1-2 alkalommal kell alkalmazni, és 2500 Ft-ba kerül. Ez hatásos.
2017. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használt ?
2019. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A bőrgyógyi is fel tud

írni vlmit

2019. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, az nem. Aztán vettem egy Nail pen nevezetűt, az nagyon látványosan használt, de amire újravettem volna, addigra kivonták a forgalomból... Aztán még kipróbáltam a Scholl-t és a Mycosan-t, a Scholl egy nagy nulla, a Mycosan esetleg használt valamit, de kb. minden körmömre egy másikat kellett használni, hogy ne vigye át a fertőzést, így kissé drága lett, pedig ezek már eleve nem olcsók. Aztán kipróbáltam egy EXO nevű ecsetelőt, attól majdnem leesett a körmöm. :D Végül elkezdtem gyógyszeres körömlakkot használni, mert már nagyon untam a napi ecsetelő szertartást, s azt csak heti egyszer kell. Szerencsére kb. mindnek ugyanaz a hatóanyaga (amorolfin) és így meg lehet találni az olcsóbbakat is. Ez is úgy tűnik, mintha használna, bár még nem látszik a vége egyértelműen.
2019. júl. 9. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!