Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elviselhetetlen fájdalom?...

Elviselhetetlen fájdalom? (torokfájás) SEGÍTS!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem gondoltam volna hogy idáig eljutok hogy már ide is írnom kell. 17 éves fiú vagyok. A torkom kedden brutálisan elkezdett fájni, elmentem orvoshoz, írt antibiotikumot, s egy gyulladáscsökkentőt. De nem használ. A nyálamat nem bírom lenyelni, a kukába köpdösöm ki annyira fáj.. Enni szinte semmit nem bírok, szintén a nyelés miatt, és inni is maximum vizet mert minden marja a torkom. Napi 5 cataflamot kell bevennem, máshogy elviselhetetlen a fájdalom, mellesleg a füleimbe is kisugárzik, olyan mintha mindkét fülem full gyullad lenne, persze nem az csak kisugárzik a torok.

Könyörgöm!!!! Bármilyen praktikát tudtok, teljesen mind egy mi az, bármit megtennék hogy enyhüljön mert nem bírom már! Kérlek segítsetek!


2017. máj. 26. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

vegyél be fokhagymát, és tegyél meleg sót a füledhez..

Az antibiotikumot meg hagyd , többet árt mint használ, főleg h minden sz*rra azt írják fel kb.

2017. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Doki megint. Az erős fájdalom nyelés kételenség elég veszélyes állapotot jelez
2017. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Menj el most a fül-orr-gégészetre, oda beutaló nem kell, és sürgős esetben szerintem fogadnak még ma. Sós vizes gargalizálást is próbáld ki, ez gyorsan le szokta vinni a gyulladást.
2017. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És megfogadtam mindenki tanácsát!
2017. máj. 26. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

nekem akkor volt ez, mikor tüszős mandulagyulladásom volt. detto, mint neked most.

nem emlékszem pontosan, mert rohadt régen volt, de azt tudom, h napokig nem bírtam enni, inni. szerintem 4-5 nap kb.

de mindenképp fertőtleníteni kellene a torkod.

teafaolajról hallottál? én azt szoktam, ha begyullad a torkom, h egy fél deci langyos vízbe 3-4 csepp teafaolaj, és ezzel öblögetek, gargalizálok. nekem segít.

anyukám meg a fokhagyma-gyömbér reszeléket mézben eszi, neki az vált be.

2017. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!