Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha megcsípett egy...

Mit tegyek ha megcsípett egy ázsiai tigrisszúnyog?

Figyelt kérdés
Pár napja találkoztam vele, egyik este bicikliztem és megálltam pihenni aztán egyszer csak éreztem hogy rám szállt valami, oda néztem és egy a tigrisszúnyoghoz hasonló mintázatot láttam rajta (fehér csíkok a lábán meg asszem a testén is). Gyorsan lecsaptam, de lehet hogy már egyszer megcsípett mert van egy szúnyogcsípés a kezemen. Nem tudom hogy az volt-e vagy egy másik, de lehetséges. Kapok betegséget egy csípésből? Kb 3napja történt. Az internet 3-6 napot ír a betegség lappangási idejére. Egyelőre jól vagyok, nem érzek semmit.

2017. máj. 29. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Azt sem lehet megmondani, hogy kapsz-e betegséget, hiszen nem lehet tudni, hogy az adott példány hordozott-e valami fertőzést és ha igen, milyet.
2017. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!