Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tyúkszem ellen mit lehet tenni?

Tyúkszem ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 éve van a talpamon a sarkam közelében. Kentem, tapasztottam és még sebésznél is voltam mindig visszanő. Nem nagy és szerencsére nem is fáj, de már ennyi idő után kezd zavarni. Egyszer Verrumal különleges oldat nevű gyógyszertől majdnem elmúlt, de akkor is visszanőtt egy kis idő elteltével. Előre is köszi!

2017. jún. 5. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A Verrumal történetesen szemölcs ellen van. A szemölcs nagyon hasonlít a tyúkszemre, az a különbség, hogy a szemölcs oldalról összenyomva fáj, s tyúkszem pedig ha fentről megnyomják.

Ezt olvastam. Nekem a nagylábujjam alján van egy, évek óta, és nem tudom eldönteni, micsoda. Úgy néz ki, mint egy madár szeme, ezért tapasszal kezeltem, eredmény:semmi.

Állítólag a bőrgyógyász elintézi, de szégyellek egy tyúkszemmel beállítani :))))

2017. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!