Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen csipes lehet a szemem...

Milyen csipes lehet a szemem alatt? Ugye mem marad ott orokre a nyoma?

Figyelt kérdés
Lassan 2honapja,hogy megcsipett valami ejszaka,szerintunk pok.Az elso hetekben egy pattanasszeru csipes volt,voroses piros szinu,kidudorodott.Ez lassan elmult,es bevarasodott.Voltam orvosnal es adott mofuder kremet,amit 1honapig kentem kb.mert 4het alatt lejar a szavatossagi ideje.Azota lapos,viszont halvany lila,piros szinu,lathato,olyannyira,higy alapozo sem fedi le,tobb retegben sem.A szemem alatt van kb,kozepes meretu nyom,es van rajta egy kis "maras"nyom,kis besullyedt borresz,bordarab(eztmaskepp nem tudtam elmagyarazni)megint megyek orvoshoz,de felek mar sosem fog elmulni,mindenki kerdezi,hogy meg mindig ott van?Nagyon zavaro,hogy azarcomon van,esetleg mit kenjek ra,mi gyorsithatja meg a szine eltuneset?Nagyon csunya lilas pirosas...a helyesirasi hibakert ne haragudjon senki,siettem. 14/L

#orvos #heg #csípés #szemkornyek
2017. jún. 6. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapozó és 14/L? Ezeknek szerintem köze van a dologhoz. A kollégám is mesélte egyszer, hogy volt egy hasonló csípése az arcán 16 éves korában ami egyáltalán nem akart elmúlni. Ő azt a tanácsot kapta rá bőrgyógyásztól, hogy ne használjon semmilyen sminket vagy bármi más vegyszert az arcán, még nem feltétlenül viseli el ilyen fiatalon a bőre ezeket az anyagokat. Ez végülis bevált neki, rá egy hétre nyomtalanul eltűnt. Azóta többször is előjött ez nála, mindig így cselekedett és a hozzá adott krém max. 2 hét alatt el is szokta tüntetni. Én is ezt javasolnám neked, egy próbát szerintem megér.
2017. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommented,de nem sminkelem magam,csak heti 1x,ha bemegyek a városba a barátaimmal,suliba sosincs rajtam semmi,mert tudom hogy nem tesz jót.Szerintem elmegyek bőrgyógyászhoz én is,mert nagyon zavar..
2017. jún. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!